"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!"

W przededniu, Leopold Staff

Oferta

Firma HERMES z powodzeniem organizuje przewozy autokarowe dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych, zawsze gwarantując najwyższą jakość usług.

Podstawą naszej działalności jest obsługa wyjazdów lokalnych, krajowych i zagranicznych, transferów na lotniska, wycieczek szkolnych, wyjazdów sportowych, integracyjnych, pielgrzymek itd. Zapewniamy także wynajem autokarów, autobusów i busów do celów prywatnych.

Ponadto oferujemy wynajem komfortowego busa 9 osobowego bez kierowcy oraz przyczepy kempingowej. Więcej szczegółów w zakładce AUTOKARY I BUSY.

Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty, licencje, certyfikat kompetencji zawodowych oraz ubezpieczenie OC przewoźnika.

Stawiamy na wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców. Chcąc sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, zadowolenie oraz wysoką jakość świadczonych usług. Podróż naszym Klientom umili m. in. TV-DVD, mikrofon, caffe bar, komfortowe fotele z pełną regulacją oraz indywidualne oświetlenie i nawiewy.

Stałym Klientom oferujemy korzystne rabaty, dlatego zachęcamy do nawiązania współpracy wszystkich którzy cenią wygodę podróżowania, komfort, bezpieczeństwo i niskie ceny! Dokładamy starań aby każdy pasażer był zadowolony z obsługi jaką wykonujemy i mógł podzielić się pozytywną opinią o naszej pracy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w zakresie świadczonych przez nas usług.

Zachęcamy Państwa do kontaktu.


Do czego wynajmowane są nasze pojazdy?

  • przewozy krajowe i zagraniczne
  • wycieczki szkolne, kolonie, zimowiska
  • pielgrzymki
  • imprezy okolicznościowe
  • przewozy pracowników
  • przewozy grup sportowych
  • dowóz oraz odbiór z lotniska,
  • wyjazdy biznesowe, integracyjne itp.

Kontakt


HERMES
ul. Polna 128/132,
87-100 Toruń


Biuro Obsługi Klienta

czynne pn-pt godz. 8.00 - 17.00
sobota 8.00 - 14.00
tel. +48 790 250 540
e-mail. biuro@autokaryhermes.plFirma HERMES realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego

Celem projektu jest ułatwienie stabilizacji funkcjonowania przedsiębiorców w nowych warunkach gospodarczych wynikających z wystąpienia COVID-19
Hermes wynajem autokarów - Autobusy wycieczkowe z kierowcą Toruń